stránky nezávislého spolupracovníka společnosti Eurona s.r.o.

Není vám lhostejné vaše zdraví a okolí ve kterém žijete? Zeptejte se mně na více informací o nových ekologicky šetrných českých výrobcích bez chloru, formaldehydů, fosfátu, plnidel, které nebyli nidky testovány na zvířetech. V nabídce přes 211 luxusních výrobků (dobrých pomocníků) k úklidu domácnosti, praní ošetření automobilu ale i koupelové kosmetiky, které nenajdete nikde v maloobchodní síti.

vaše možnosti

registrace

Registrace je u naší společnosti zcela zdarma:

Možnosti spolupráce se společností:

 • registrovaný zákazník: nemáte vůči společnosti žádné povinné odběry, bezplatnou registraci využíváte k levnějším nákupům (nakoupíte o 20% levněji, než je uvedeno v katalogu). Je jedno, zda nakoupíte 1 výrobek za rok, nebo třeba celé auto. Kupujete si pro sebe a svou potřebu. Pokud nakoupíte více zboží, které dál prodáte známým a kamarádkám za katalogové ceny, získáváte okamžitý zisk z přímého prodeje 20-30%. Nikdo Vás však nenutí k povinným měsíčním odběrů, opět je jedno, zda nakoupíte 10 výrobků, nebo třeba celé auto. Na tuto činnost není třeba ŽL.

Kdyby jste se rozhodli registrovat další spolupracovníky, nebo zákazníky pod sebe a vytváříte svoji síť. Jednak máte příjem z přímého prodeje 20-30% a další příjem Vám může plynout z práce celé vaší struktury. Jste odměňování podle obratu prodeje celé struktury pod Vámi. ŽL opět není potřeba, protože provize ze sítě jsou vypláceny formou zboží (z následující objednávky se provize odčítá a neplatí. Jakmile příjem ze struktury bude na takové výši, kdy se Vám vyplatí ŽL pořídit, přecházíte na statut nezávislého poradce, kde jsou provize vypláceny v penězích každý měsíc.

 • Nezávislý poradce:

Má, nebo může mít okamžitý zisk z osobního prodeje 20-30%, ale především za práci, kterou odvádí své prodejní struktuře je ohodnocován dle provizního řádu společnosti a provize mu je vyplácena v penězích. Nutný ŽL!!Pozorně si prohlédněte katalog, posuďte zda by Vás zaujal sortiment, také posuďte to, zda je sortiment ve Vašem kraji cenově přijatelný ( i když zkušenosti z praxe ukazují, že zákazníka nezajímá cena, ale kvalita, zdraví

i příroda a v neposlední řadě i jeho peněženka. A sortiment Eurona je prodejný naprosto všude, včetně nejchudších krajů a okresů ČR. Je to o osobním podání prodejce, o jeho pečlivé přípravě a informovanosti a znalosti výrobků!!!

Pozorně si ceny propočítejte, aby jste došli k závěru, že nic není tak drahé, jak na první pohled vypadá. Výrobky jsou koncentráty, proto některé ceny mohou na první pohled zákazníka odradit, protože si v ten daný moment neuvědomí, že cena uváděná není např. za litr, ale např. za 8 litrů, nebo za 10litrů


 

Jaké výhody má užívání výrobků EURONA?


 • Výrobky EURONA jsou exkluzivní výrobky se specifickými a jedinečnými vlastnostmi a jsou distribuovány výhradně prostřednictvím poradců. Zákazníkům jsou prezentovány osobně formou přímého individuálního prodeje. Tak je zajištěna maximální propagace výrobků a informovanost zákazníků. Zákazník si výrobek vybírá v klidu podle katalogu nebo vzorků a může využít poradenství a služby osobního poradce. Získá tak komfort objednávání (nákupu) z domova a dodání zboží až do domu, což v maloobchodě není možné.


 • Užíváním výrobků EURONA získává zákazník exkluzivní koncentrované prostředky s vynikajícími vlastnostmi jako jsou: skvělá rozpustnost, výborné prací, mycí nebo čistící účinky.


 • Výrobky EURONA jsou šetrné k životnímu prostředí – neobsahují fosfáty, formaldehyd a chlor. Při úklidu pak nejsou tyto škodlivé látky vdechovány.


 • Výrobky EURONA jsou koncentrované bez obsahu plnidel, které nemají jiný účel, než pouze zvětšit objem nabízeného prostředku, aniž by se tím zvětšil účinek. Věděly jste, že v devítikilovém prášku běžně dostupném na trhu máte skoro sedm kilo úplně zbytečně? Sedm kilo, které zanášejí pračku a znečišťují vodu? Obsah plnidel však zákazník zaplatí a rozpuštěné bez jakéhokoliv účinku zase vypustí do kanalizace. Běžné prostředky tím, že obsahují plnidla, také mnohem více zatěžují pračku nebo myčku, ve kterých zbytky plnidel zůstávají. Výrobky EURONA plnidla nepoužívají, jsou tedy efektivnější a zároveň ekologické.


 • Výrobky EURONA jsou zdravotně nezávadné a jsou baleny do výhradně recyklovatelných obalů. Splňují tak všechny hygienické požadavky.


 • Ve výrobcích EURONA jsou použity skutečně exkluzivní složky, které zajišťují vynikající účinky těchto výrobků. Obsahují speciální složky např.: BIOCEL®, STABILEX®, ELASTIL®, značkové parfémy


 • Výrobky nebyly a nejsou testovány na zvířatech. K jejich testování bylo použito laboratorně vytvořené tkáňové mikrokultury. Tato metoda testování je mnohem objektivnější a šetrnější k životnímu prostředí.


 • Prostředky obsahují exkluzivní parfémy, které se postupně uvolňují a jejich působením zůstává dojem dlouhotrvající vůně.


 • V ceně výrobků nejsou zahrnuty náklady na reklamu a prodejní podporu jako u běžných prostředků v maloobchodních prodejnách. Poměr ceny a kvality výrobků je tak velice výhodný.


 • Společnost EURONA poskytuje na své výrobky garanci nejvyšší kvality. Pokud zákazník nebude s výrobkem spokojen, má možnost jej vrátit do 30 dnů zpět, pokud bude mít 80% obsahu. Může požadovat zpět peníze nebo výměnu za výrobek jiný.

Žádné komentáře
 
autor stránek: Markéta Šichová, tel.: 775 244 015, icq: 267-609-421, MarketaHusakova@seznam.cz, skype: gretuska0071