stránky nezávislého spolupracovníka společnosti Eurona s.r.o.

Není vám lhostejné vaše zdraví a okolí ve kterém žijete? Zeptejte se mně na více informací o nových ekologicky šetrných českých výrobcích bez chloru, formaldehydů, fosfátu, plnidel, které nebyli nidky testovány na zvířetech. V nabídce přes 211 luxusních výrobků (dobrých pomocníků) k úklidu domácnosti, praní ošetření automobilu ale i koupelové kosmetiky, které nenajdete nikde v maloobchodní síti.

vaše možnosti

Proč se stát naším spolupracovníkem?

 

  Nakupujte výrobky za velkoobchodní ceny, jako naši registrovaní zákazníciodběry i pouze pro osobní potřebu – slevy oproti cenám v katalogu garantovány pro všechny


Základní informace k registraci a distribuci (odběru) výrobků:

Vstupní registrační poplatek pro zahájení spolupráce: 0 Kč

Roční obnovovací poplatek: 0 Kč


Objednávání zboží: přímo u firmy – SMS, fax, telefon, mail, pošta.

Spolu s registrací je potřeba udělat 1. objednávku. Pokud bude Vaše 1.objednávka ve výši min. 2000,- Kč v katalogových cenách, získáte zdarma vzorky 24 aviváží. Již při první objednávce máte nárok na 20% marži. Pouze s první objednávkou máte možnost objednat kosmetické vzorky za poloviční cenu 149,-Kč.


Poplatky za dodání zboží:

Od částky 1.500,- Kč v katalogových cenách – dodání objednávky zdarma kurýrem. Při nižší částce je k vaší objednávce připočten poplatek 90,- Kč.


Sdružené objednávky:

Objednávky více distributorů a registrovaných zákazníků lze sdružit do jedné zásilky. Ta pak bude doručena na jednu předem stanovenou adresu.

Pokud jednotlivé objednávky v celkovém součtu budou za 1.500,- Kč a výše, nebude při sdružené objednávce účtováno poštovné.


Dodání a platba zboží:

Zboží je dodáváno většinou do 48 hodin od objednání. Pokud je objednáno do 12 hodin, většinou je zboží dodáno následující den. Platba hotově při předání zásilky (kurýrní službě).


Místo doručení objednávky:

Nemusí být totožné s adresou distributora (registrovaného zákazníka)

Např. pokud se domluví více registrovaných zákazníků v jednom podniku,

tak lze zavézt dodávku na adresu pracoviště.


Odměňování:

Rozdíl mezi nákupní cenou a prodejní cenou je 20 – 30% v závislosti na osobním obratu v předchozím měsíci.

Odměny ze sítě distributorů a registrovaných zákazníků – 3 – 21% + odměny pro manažery.

Pokud nevlastníte ŽL, tak můžete spolupracovat jako nezávislý registrovaný zákazník (NRZ+) a dostáváte odměny ve slevách na zboží.

Proč se zaregistrovat u naší společnosti?

Registrace zdarma.
Žádné vstupní poplatky.
Žádné registrační ani prodlužovací roční poplatky.
Nákup kvalitních výrobků za výhodné ceny.
ZDARMA aktuální katalog a akční leták.
Výběr produktů z domu.
Podnikání bez počátečních investic: Jako nový registrovaný spolupracovník získáváte zdarma katalog, akční leták výrobků, při prvním nákupu nad  2000-, Kč při registraci zdarma jako dárek testr 25 parfemací aviváží.
Nový katalog je vydáván přibližně 2-3x ročně (dle nových výrobků), takže nemusíte kupovat každý měsíc nové katalogy (další úspora investic). I když je stávající katalog nahrazen novým, původní katalog je stále platný.
Můžete objednávat 24hodin denně, 7dní v týdnu.
Zboží dodáme do 24 hodin(při objednávce do 12hodin dopoledne) – 48 max. (v pracovní dny) od objednání na Vámi  určené místo a to DPD zásilkovou službou (zdarma při objednávce nad 1500Kč)Jinak se platí poštovné 90Kč
Prodáváte produkty s marží 20-30%.
Vyrábíme české výrobky, takže se nestane, že by jsme neměly zboží na skladě
Nabízíme 100% garanci na naše výrobky a možnost vrácení výrobku bez udání důvodu v době 30 ti dnů v případě nespokojenosti.
Možnost proškolení o našich výrobcích zdarma
Můžete začít budovat svůj vlastní obchodní tým a získat zpětné provize ve výši 3-21%
Výrobky jsou jedinečné a neokoukané, takže není problém sehnat si klientelu
Máte jedinečnou možnost vybudovat si kariéru v pohodlí domova.
Podnikejte bez vstupních investic a jakýchkoliv závazků
Seberealizujte se v zajímavém oboru.
Jste pánem svého času, pracujete v době která vyhovuje Vám osobně.
Průhledný a jednoduchý systém odmněňování.
Nabízíme vysokoobrátkové zboží denní potřeby, takže se nestane, že by lidé přestali nakupovat.

 

 

Registrace je u naší společnosti zcela zdarma:

Možnosti spolupráce se společností:

 • registrovaný zákazník: nemáte vůči společnosti žádné povinné odběry, bezplatnou registraci využíváte k levnějším nákupům (nakoupíte o 20% levněji, než je uvedeno v katalogu). Je jedno, zda nakoupíte 1 výrobek za rok, nebo třeba celé auto. Kupujete si pro sebe a svou potřebu. Pokud nakoupíte více zboží, které dál prodáte známým a kamarádkám za katalogové ceny, získáváte okamžitý zisk z přímého prodeje 20-30%. Nikdo Vás však nenutí k povinným měsíčním odběrů, opět je jedno, zda nakoupíte 10 výrobků, nebo třeba celé auto. Na tuto činnost není třeba ŽL.

Kdyby jste se rozhodli registrovat další spolupracovníky, nebo zákazníky pod sebe a vytváříte svoji síť. Jednak máte příjem z přímého prodeje 20-30% a další příjem Vám může plynout z práce celé vaší struktury. Jste odměňování podle obratu prodeje celé struktury pod Vámi. ŽL opět není potřeba, protože provize ze sítě jsou vypláceny formou zboží (z následující objednávky se provize odčítá a neplatí. Jakmile příjem ze struktury bude na takové výši, kdy se Vám vyplatí ŽL pořídit, přecházíte na statut nezávislého poradce, kde jsou provize vypláceny v penězích každý měsíc.

 • Nezávislý poradce:

Má, nebo může mít okamžitý zisk z osobního prodeje 20-30%, ale především za práci, kterou odvádí své prodejní struktuře je ohodnocován dle provizního řádu společnosti a provize mu je vyplácena v penězích. Nutný ŽL!!Pozorně si prohlédněte katalog, posuďte zda by Vás zaujal sortiment, také posuďte to, zda je sortiment ve Vašem kraji cenově přijatelný ( i když zkušenosti z praxe ukazují, že zákazníka nezajímá cena, ale kvalita, zdraví

i příroda a v neposlední řadě i jeho peněženka. A sortiment Eurona je prodejný naprosto všude, včetně nejchudších krajů a okresů ČR. Je to o osobním podání prodejce, o jeho pečlivé přípravě a informovanosti a znalosti výrobků!!!

Pozorně si ceny propočítejte, aby jste došli k závěru, že nic není tak drahé, jak na první pohled vypadá. Výrobky jsou koncentráty, proto některé ceny mohou na první pohled zákazníka odradit, protože si v ten daný moment neuvědomí, že cena uváděná není např. za litr, ale např. za 8 litrů, nebo za 10litrů


 

Jaké výhody má užívání výrobků EURONA?


 • Výrobky EURONA jsou exkluzivní výrobky se specifickými a jedinečnými vlastnostmi a jsou distribuovány výhradně prostřednictvím poradců. Zákazníkům jsou prezentovány osobně formou přímého individuálního prodeje. Tak je zajištěna maximální propagace výrobků a informovanost zákazníků. Zákazník si výrobek vybírá v klidu podle katalogu nebo vzorků a může využít poradenství a služby osobního poradce. Získá tak komfort objednávání (nákupu) z domova a dodání zboží až do domu, což v maloobchodě není možné.


 • Užíváním výrobků EURONA získává zákazník exkluzivní koncentrované prostředky s vynikajícími vlastnostmi jako jsou: skvělá rozpustnost, výborné prací, mycí nebo čistící účinky.


 • Výrobky EURONA jsou šetrné k životnímu prostředí – neobsahují fosfáty, formaldehyd a chlor. Při úklidu pak nejsou tyto škodlivé látky vdechovány.


 • Výrobky EURONA jsou koncentrované bez obsahu plnidel, které nemají jiný účel, než pouze zvětšit objem nabízeného prostředku, aniž by se tím zvětšil účinek. Věděly jste, že v devítikilovém prášku běžně dostupném na trhu máte skoro sedm kilo úplně zbytečně? Sedm kilo, které zanášejí pračku a znečišťují vodu? Obsah plnidel však zákazník zaplatí a rozpuštěné bez jakéhokoliv účinku zase vypustí do kanalizace. Běžné prostředky tím, že obsahují plnidla, také mnohem více zatěžují pračku nebo myčku, ve kterých zbytky plnidel zůstávají. Výrobky EURONA plnidla nepoužívají, jsou tedy efektivnější a zároveň ekologické.


 • Výrobky EURONA jsou zdravotně nezávadné a jsou baleny do výhradně recyklovatelných obalů. Splňují tak všechny hygienické požadavky.


 • Ve výrobcích EURONA jsou použity skutečně exkluzivní složky, které zajišťují vynikající účinky těchto výrobků. Obsahují speciální složky např.: BIOCEL®, STABILEX®, ELASTIL®, značkové parfémy


 • Výrobky nebyly a nejsou testovány na zvířatech. K jejich testování bylo použito laboratorně vytvořené tkáňové mikrokultury. Tato metoda testování je mnohem objektivnější a šetrnější k životnímu prostředí.


 • Prostředky obsahují exkluzivní parfémy, které se postupně uvolňují a jejich působením zůstává dojem dlouhotrvající vůně.


 • V ceně výrobků nejsou zahrnuty náklady na reklamu a prodejní podporu jako u běžných prostředků v maloobchodních prodejnách. Poměr ceny a kvality výrobků je tak velice výhodný.


 • Společnost EURONA poskytuje na své výrobky garanci nejvyšší kvality. Pokud zákazník nebude s výrobkem spokojen, má možnost jej vrátit do 30 dnů zpět, pokud bude mít 80% obsahu. Může požadovat zpět peníze nebo výměnu za výrobek jiný.

máte pár známých, kterým můžete naše výrobky doporučit?

za zprostředkování nově registrovaných zákazníků, nebo aktivních spolupracovníků je vyplácena provize z každého jejich nákupu (v souladu s Obchodními podmínkami)....vydělejte si na celoroční spotřebu úklidových prostředků do vaší domácnosti.....

 

- máte pár známých, kteří chtějí koupit naše výrobky, nebo  prodáváte již kosmetiku, vitamíny, nebo jiné doplňky a máte svoji stálou klientelu?z přímého prodeje máte okamžitou provizi 20-30% , zboží je dopraveno přímo do domu

 

 

- máte zkušenosti ( i nemilé ) z MLM a chtěli by jste si vyzkoušet, že pracovat umíte?

Zapojte se do týmu a vybudujte si svoji obchodní strukturu spolupracovníků a registrovaných zákazníků.

 

 

Prodej výrobků probíhá na základě kompletního katalogu, který je doplňován přílohami s novinkami, akčními balíčky a cenovými výhodami. Váš katalog je tedy praktickým prodejním nástrojem a zároveň Vaší možnou investicí do podnikání.

 

Staňte se spolupracovníkem společnosti a získejte řadu výhod:

-registrace zcela zdarma
-nákup kvalitních výrobků za výhodné ceny
-neomezená možnost závisející na Vašich schopnostech a chuti s námi spolupracovat

-možnost seberealizace v zajímavém oboru
-sebevzdělávání v oblasti bytové kosmetiky a obchodních dovedností
-časová flexibilita a osobní nezávislost

 

-podnikání bez rizika a závazků,


jednoduché objednání výrobků
doručení zboží až do domu, expedice každý pracovní den
100% garance kvality výrobků (30dnů záruky na vrácení peněz při nespokojenosti)


PTÁTE SE SAMI SEBE?
HODÍ SE TO PRO MĚ?

Pokud ještě nejste odhodláni stát se členy teamu poradců EURONA, zkuste začít jednoduchou otázkou proč to nezkusit?

-bezplatný začátek spolupráce
-získáte řadu výhod
-nejosvědčenější prodejní technikou je výrobek vyzkoušet, být s ním spokojený a potom se již prodává sám - vyzkoušejte a uvidíte!
-nejste nuceni k žádným odběrům

                             tak neváhejte a začněte..............

VOlejte nebo pište:

tel: 775 244 015

 icq:

267-609-421

Spolupracovníky máme po celém území ČR, osobní schůzka a podrobnější vysvětlení možné po předchozí dohodě

 
autor stránek: Markéta Šichová, tel.: 775 244 015, icq: 267-609-421, MarketaHusakova@seznam.cz, skype: gretuska0071